Hlavní stranaNajdete násKontaktyCeník
masazeregeneracesportovni
Klasické masážeČokoládová masážMedová masážMasáž pro astmatikyMasáže pro těhotnéZábaly a masáže končetinIndická masáž hlavy

V ceníku najdete také výhodné pernamentní vstupenky.

Po dobu masáže je pro klienta k dispozici vyhrazené parkovací místo zdarma.

Je možné se objednat již od 6 hodin ráno až do 20 hodin večer.

Masáže
Náchod


Masáže jsou

jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod.

Klasická masáž se využívá hlavně k ošetření bolestí zad a namožených svalů. Je vynikajícím prostředkem pro řešení problémů s nespavostí a stresem. Pomáhá uvolnit mysl i tělo, posílit vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu.

Pro umocnění účinku klasické masáže rukou a nohou je vhodné využít možnosti teplého zábalu, který se aplikuje těsně před samotnou masáží.

Čokoládová masáž

uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti. Navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu. Zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku.

Medová masáž

Využívá přilnavosti medu nanášeného na kůži k velmi účinné a intenzivní práci s podkožím.

 

obrázek medová plástev

masáž obrázek
čokomasáž

Při masáži pro astmatiky

jsou postupně promasírovány tyto partie: šíje, rombické svaly, mezižeberní a mezilopatkové svaly, dále pak následuje masáž hrudníku a ramen. Masáž je doplněna o dechová cvičení.

Při masáži gravidní klientky

je však nutné se zaměřit pouze na ty partie, které je vzhledem k těhotenství vhodné masírovat. Jedná se střed zad a šíji. Těhotné ženy mohou také využít masáže dolních končetin, které jim účinně pomohou ulevit od bolestí nohou, které jsou s graviditou také velmi často spojeny.

Masáže zlepšují náladu, odstraňují stres, navozují pocit vnitřního klidu a harmonie.

 

Provádíme komplexní masérské, rekondiční a regenerační služby nejen pro místní klienty, ale dojíždí k nám také zákazníci z okrajových částí Náchoda, okolních obcí – Kramolny, České Čermné, Velkého Poříčí nebo blízkých měst – Hronova, Nového Města nad Metují, České Skalice či Červeného Kostelce. Klienti oceňují velmi příznivé ceny. Zdraví a spokojenost zákazníka je naší jednoznačnou prioritou.